Πρόγραμμα

Εκδρομές και εκδηλώσεις Σεπτεμβρίου – Οκτωβρίου – Νοεμβρίου – Δεκεμβρίου 2019

Σ  Ε  Π  Τ  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ
Ημερομηνία Εκδήλωση Διάρκεια Τύπος Αρχηγός
06-08/09/2019 Σμόλικας 3ήμερη Πεζοπορική Βασιλείου Ιφιγένεια – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας
22/09/2019 Ύδρα – Πόρος – Αίγινα Ημερήσια Κρουαζιέρα Ευκλείδου Καίτη – Δερμάνης Ευάγγελος
29/09/2019 Χερσόνησος Μεθάνων – Ηφαίστειο Μεθάνων Ημερήσια Πεζοπορική Καρδερίνης Στέλιος – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας

Ο  Κ  Τ  Ω  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ
Ημερομηνία Εκδήλωση Διάρκεια Τύπος Αρχηγός
13/10/2019 Μεγάλη Λούτσα – Ζερίκι Ημερήσια Πεζοπορική Ζηλακάκη Μαρία – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας
25-28/10/2019 Δράμα – Παρανέστι 4ήμερη Πεζοπορική Ζηλακάκη Μαρία – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας
26-28/10/2019 Κίσσαβος 3ήμερη Περιηγητική Παναγιώτου Αγγελική – Δερμάνης Ευάγγελος

Ν  Ο  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ
Ημερομηνία Εκδήλωση Διάρκεια Τύπος Αρχηγός
03/11/2019 Συνεστίαση Εκδήλωση Ευκλείδου Καίτη
06/11/2019 Θέατρο “Από Σμύρνη…… Σαλονίκη Πολιτιστική Ιωάννου Χρήστος – Παναγιώτου Αγγελική
10/11/2019 Πάρνηθα (Μονή Κλειστών – Σπήλαιο Πανός – Κεραμίδι) Ημερήσια Πεζοπορική Ζουμπουλιάς Παναγιώτης –  Λαγόπουλος Επαμεινώνδας
17/11/2019 Παναγία Πλατανιώτισσα Ημερήσια Περιηγητική Ευκλείδου Καίτη – Ματζουράνη Αφροδίτη
20/11/2019 Αφιέρωμα στο Γ. Σεφέρη Εκδήλωση ΔΣ
23-24/11/2019 Ρεματιά Διακονιάρη – Μονοπάτι Σιδηροδρομικών 2ήμερη Πεζοπορική Γκότσης Θεόδωρος – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας

Δ  Ε  Κ  Ε  Μ  Β  Ρ  Ι  Ο  Σ
Ημερομηνία Εκδήλωση Διάρκεια Τύπος Αρχηγός
01/12/2019 Αρβανίτσα – Κυριάκι Ημερήσια Περιηγητική Βασιλειάδης Γιώργος – Βεργοπούλου Μαρία
08/12/2019 Μονοπάτι Σπηλαίων – Κνημίδα Ημερήσια Πεζοπορική Ζηλακάκη Μαρία – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας
15/12/2019 Χριστουγεννιάτικη Γιορτή Εκδήλωση ΔΣ

 

Ι  Α  Ν  Ο  Υ  Α  Ρ  Ι  Ο  Σ
Ημερομηνία Εκδήλωση Διάρκεια Τύπος Αρχηγός
12/01/2020 Πρωτοχρονιάτικη Πίτα Εκδήλωση ΔΣ
19/01/2020 Πάρνηθα – Φλαμπούρι Ημερήσια Πεζοπορική Ζηλακάκη Μαρία – Λαγόπουλος Επαμεινώνδας
26/01/2020 Ερμιόνη – Ι. Μονή Αγ. Αναργύρων Ημερήσια Περιηγητική Παναγιώτου Αγγελική – Βεργοπούλου Μαρία